Archiwum
Partnerzy

Poseł kadencji

Mam zaszczyt i przyjemność podzielić się z Państwem miłym i cennym dla mnie wyróżnieniem. Specjalistyczne pismo branży medycznej – „Menedżer zdrowia” –  przyznał mi tytuł „Posła kadencji Sejmowej Komisji Zdrowia”.

Podobno byłem bezkonkurencyjny.

Gdy po pierwszym roku kadencji zostałem wyróżniony tytułem „Poseł roku” spotkało mnie bardzo wiele nieprzyjemności ze strony niektórych posłów w klubie Ruchu Palikota. Ewidentnie przeszkadzały im moje umiejętności, kompetencje i pracowitość.

Teraz, po trzech latach zostałem „Posłem kadencji”. Muszę powiedzieć, że w tym wszystkim bardzo pomógł mi mój przyjaciel i kolega z komisji – Marek Niedbała. Gdy półtorej roku temu wszedł do Sejmu zadałem mu proste pytanie: „Marek, pracujemy razem?”. „Jasne”. Tak więc w tandemie wzięliśmy się do jeszcze większej roboty. I nie mam wątpliwości, że nasza praca bardzo przysłużyła się społeczeństwu.

Chciałem również podziękować wszystkim, którzy pomagali mi, często konsultując moje pomysły bądź stwarzając dobrą atmosferę do pracy.

Wszystkim koleżankom i kolegom z komisji zdrowia również dziękuję, przede wszystkim za to, że stworzyliśmy całkiem dobrze funkcjonujący zespół i że udało nam się dobrze popracować dla polskiej ochrony zdrowia.

 

FacebookTwitterGoogle+